Меню


Випускні альбоми для садочків

Color Book Kids
По-перше, це стильно.
7 Colors
Життєрадісний дизайн в якріх фарбах.
Sweet Book
Вишуканий дизайн для справжніх цінителів.
З роками пам'ять витісняє деякі спогади з дитинства. І це так сумно, правда? Адже це, напевно, були чарівні та казкові часи, коли не треба було йти на роботу, виконувати посадові обов'язки, боротися з проблемами дорослого життя тощо. Але в наших силах зберегти ці моменти на фотокартках для улюблених діток. Вони теж скоро виростуть і попливуть на своєму кораблі з відчиненими вітрилами океаном Долі.

Фотосесія дітей у садочку: свято та пам'ять на віки

Так-так, діти дуже швидко ростуть. Ось дивишся фотографію однорічної давності і розумієш - час невблаганний. Але забронювати фотосесію в садку ви можете прямо зараз, щоб потім не шкодувати про втрачені можливості ще раз подивитись своє диво тими очима.

Замовити випускний альбом для садка можна легко, просто та швидко. Головне — не помилитись із професіоналами. І якщо ви співпрацюватимете з нашою студією SuperAlbum, то ні на секунду не пошкодуєте про вибір.

Наші фахівці ловлять моменти на зльоті, залишаючи тонкий шлейф емоцій та відчуттів. Поглянувши через роки на фотокартки, ви повернетеся у світ, який такий дорогий. Замовити випускні альбоми для садка потрібно зараз, якщо ваше сонечко вже відвідує підготовчу групу. Професіонали з нашої фірми у квітні та травні вже мають достатній фронт робіт... І найчастіше замовлення навесні приймаються лише поодинокі.

Вартість фотографа для випускного альбому в садку Київ: ви приємно здивуєтеся
Чи варто говорити про те, що якісна послуга не може надаватися задарма. Але хіба варто заощаджувати на спогадах? А якщо розмова заходить про дітей, то зовсім стає зрозумілою — щастя у вигляді гарного виробу на довгі роки — бути!

Замовити дитячі випускні альбоми для садка - так! І про це навіть не варто замислюватися в квапливих буднях. Ми все зробимо ідеально, із серцем та з душею.
Випускні альбоми для садка Київ від компанії SuperAlbum - це справжні:
  • творіння;
  • шедеври;
  • краси.
Здається, що на картках час зупинився і ви знову переноситеся у світ, де все було так легко, невимушено та весело. Так, часи садка вони такі…

Ціна випускного альбому для дитячого садка у нас доступна та адекватна. Ми даруємо людям радість, а не розчарування. І знаємо, як багато в чому вам ще потрібно вкластися під час проведення прощального заходу в дошкільній освітній установі... А попереду і школа…

Ціна альбому для випускного в садку варіюється від багатьох критеріїв. Але наші фахівці обов'язково позначать моменти та нюанси, на які варто звернути увагу.

Ціни на випускні альбоми для садка: ми горимо НІ величезної вартості
Щастя поринути у минуле знає багато хто. І особливо батьки. Роки минають і маленький неслухняний хлопчик або скромняга-дівча виростають у дорослих і статних особистостей. Але в серцях мам і тат не відібрати ті моменти. Ціна фотосесії дитячого садка в Києві дозволить не забути жодної важливої ​​події!
© 2021 Все права защищены.
SuperAlbum Inc.
Наші послуги

Зв'язатися з нами

Наші контакти
+38 093 459 68 86
superalbum.kiev@gmail.com
Як нас знайти
Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
Час роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 11:00 до 16:00
Вихідні: неділя.