Меню
Так чому саме ми?
Наші переваги
Список з 10 головних наших переваг
Якісні матеріали
Ми використовуємо тільки найякісніші матеріали в наших випускних альбомах. У комплектаціях «Standard +» і «Premium» йде японський папір найвищої якості Fujicolor і друкується на професійних японських мінілабораторій Noritsu QSS-3704.
Сучасна техніка
Ми єдина фотостудія у Києві, яка використовує найсучасніші повнокадрові фотоапарати «Canon 5D mark IV і Canon EOS R», завдяки яким, ми робимо альбоми в великих розмірах, друкуємо різні типи картин до 90 см в довжину, ніяк невтрачаючи якість зображень.
Індивідуальний вибір
Частою причиною непорозумінь при виборі фотостудії, для виготовлення випускних альбомів є ціна, щоб уникнути незручних моментів, у нас кожен може замовити собі індивідуальний альбом виходячи зі своїх побажань і бюджету, не залежачи від інших, навіть в одиничному екземплярі.
Гарантії якості
Ми даємо гарантію 3 місяці на всі блоки фотокниг і 5 років гарантії на папір Lustre і Silk - на вигоряння кольору або будь-яких інших дефектів, які можуть трапиться без впливу на них механічних або інших впливів. Говорячи простою мовою - ми повністю впевнені в своїй продукції. При належному рівні використання і зберігання, альбоми будуть служити вам десятиліттями.
Офіційний договір
Будучи офіційним платником податків працюємо тільки за офіційним договором, який гарантує якість і терміни надання послуг з боку виробника і оплату замовлення з боку замовника. Більш детально з договором можна ознайомитися в розділі контакти.
Професійні фотографи
Наші фотографи не тільки професіонали своєї справи, а ще й хороші психологи, особливо це потрібно при роботі з маленькими дітками, які просто можуть бути не в настрої або злякатися камери. Всі діти різні тому кожному потрібен свій підхід :)
Команда
Ми молода команда. Середній вік наших співробітників не більше 30 років. Ми завжди їдемо в ногу з часом і самі задаємо тренди. З кожним роком ми стаємо все краще і професійніше, ніколи не стоїмо на місці. Всі наші співробітники справжні професіонали своєї справи. Наші продукти є унікальними і сучасними, які вже багато років радують наших клієнтів.
Досвід роботи
Ми спеціально винесли в окрему графу досвід роботи, тому-що бувають такі ситуації, що тільки він може допомогти досягти ідеального результату, якого так чекають наші клієнти. Перші наші альбоми ми вручили ще в далекому 2011 році і з тих пір ніколи не стояли на місці.
Сервіс
Виготовлення випускного альбому - це дуже довгий ланцюг подій - від підписання договору до видачі готового замовлення, і тут нам теж немає рівних. Один з головних чинників при оцінці якості обслуговування є - час на той чи інший запит клієнта, у нас спеціально є для цього люди, які нададуть вам всю необхідну інформацію і відповіді на ваші питання, в найкоротші терміни і в зручний для вас спосіб.
Дизайни
Останнім, але не менш важливим, пунктом є дизайн самого альбому, який повинен бути лаконічний, сучасним і в той же час не застаріти з роками. Фотографії повинні добре вписуватися в дизайн і ніяк не розчиниться на фоні, а навпаки підкреслити той чи інший задум, емоцію.
У наших дизайнах ми враховуємо всі можливі варіанти і побажання клієнтів, умови зйомок і пори року, коли будуть відбуватися зйомки, щоб досягти найбільш збалансованого результату.
Люди довіряють нам
Ми з гордістю і високо піднятою головою можемо сказати, що 90% наших клієнтів задоволені нашою роботою.
Було опитано понад 1000 людей і оцінювали вони нас за трьома критеріями.
98%
Якість
Якість знімків і матеріали з яких виготовлений альбом
92%
Обслуговування
Весь процес виготовлення від А до Я
81%
Час виготовлення
Терміни виготовлення аж до отримання замовлення
Сервіс та ціна завжди йдуть в щільну один з одним.
Ми завжди тримаємо правильний баланс.
Не менш важливо
Вибір фотографій
У нас ви самі вибираєте свої фотографії в свій випускний альбом і навіть вказуєте побажання щодо обробки, які б вони не були. Тільки після вашого підтвердження вони потраплять в макет. Завдяки такому підходу ми разом досягаємо ідеального результату.
Терміни виготовлення
Стандарт
Звичайні терміни виготовлення випускного альбому з урахуванням всіх побажань і професійної обробкою зображень, після останньої зйомки і подачі всієї необхідної інформації, займають від 2 до 3 місяців.
Прискорені
Бувають такі ситуації, що клієнт не може чекати довго на своє замовлення з тих чи інших причин. Для цього є прискорена видача за 3-4 тижні, де ми підключаємо більше персоналу для даного замовлення, що в свою чергу підвищує ціну.
Даная послуга коштує 200 гривень до кожного альбому і може бути замовлена тільки всім класом / групою.
Хочу!!!
Так само буває, що клієнт наполягає на швидкій видачі, але без доплат. Для таких випадків у нас теж є варіант, але тут ви погоджуєтеся з тим, що ми не робимо професійну обробку фотографій, яка займає найбільше часу, а тільки робимо корекцію зображень.
Терміни 4-6 тижнів.
Що клієнти говорять про нас
Олена
Замовляли в цій фотостудії дітям альбоми на випуск в 4 класі гімназії. Очікували красивого виконання альбому. Але готовий результат перевершив всі наші очікування! Альбоми просто СУПЕР КРУТ від дизайнерського абсолютно нового рішення до найвищої якості виконання! Кожне фото доопрацьовано майстерно, все виглядає яскраво і просто класно! Такий альбом приємно тримати в руках і хочеться переглядати знову і знову. Спасибі величезне за роботу всієї команді, хто створив нашим дітям такий красивий альбом на пам'ять! Андрій, фотограф Юрій та Анастасія - ви не тільки профі своєї справи, а й дуже приємні люди! Бажаю вашій студії процвітання 🌹

Olena Khymko
Загалом крута студія, у якій працюють лише професіонали своєї справи! Якісні фото і класний настрій на весь день - гарантовано. Також порадувало те , що фото були готові максимально швидко. Тому , однозначно рекомендую!!!
Юлія Гаюк
Замовляли у хлопців альбоми у 9 класі. Результатом задоволені на всі 200%! Фото просто нереальної якості, але ще більше підкупило те, що ми самі обирали свої фото; ті, які нам більше подобаються. Фотографи дуже привітні і приємні в роботі. + великий вибір дизайнів і відкритість до нових пропозицій. Так тримати!


© 2021 Все права защищены.
SuperAlbum Inc.
Наші послуги

Зв'язатися з нами

Наші контакти
+38 093 459 68 86
superalbum.kiev@gmail.com
Як нас знайти
Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
Час роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 11:00 до 16:00
Вихідні: неділя.