Меню
Розмір: 20х30 см.
Кількість портретів дитини: 1.
Кількість виїздів: 1.
Кількість сторінок: 6.
Якість друку: поліграфія.


Цiна: 990 грн
Розмір: 23х23.
Кількість портретів дитини: 4.
Кількість виїздів: 2.
Кількість сторінок від: 14.
Якість друку: поліграфія.
Інтерв'ю дитини.

Ціна: 1290 грн
Розмір: 23х23.
Кількість портретів дитини: 6.
Кількість виїздів: 2.
Кількість сторінок від: 16.
Якість друку: поліграфія.
Інтерв'ю дитини.

Ціна: 1490 грн
Нова ера в сучасному дизайні 2024
Виберіть свій випускний альбом.
Розмір: 20х30 см.
Кількість портретів дитини: 3-6.
Кількість виїздів: 2.
Кількість сторіноквід: 18.
Якість друку: unibook/photobook. (індивідуально)
Фотостудія: включено у вартість альбому. Від 4 годин.

Ціна: 2280 грн
Розмір: 20х30 см.
Кількість портретів дитини: 4.
Кількість виїздів: 3.
Кількість сторінок від: 22.
Якість друку: unibook/photobook. (індивідуально)
Відео зйомка інтерв'ю.

Ціна: 2440 грн
  Школа – час, який запам'ятовується на все життя. І самим дітям, та їхнім батькам. Але роки, на жаль, забирають багато приємних спогадів, які хотілося б зберегти в серці. Студія SuperAlbum готова допомогти у вирішенні цього питання. Гарно, професійно, оперативно та індивідуально. Забронювати випускний альбом 4 класу ціною адекватною та доступною можна прямо зараз. Не відкладайте важливих справ у довгу скриньку, адже з настанням нового року питання про випускні презенти для дітей, батьків та педагогів стоятиме особливо гостро.

  Випускні альбоми 4 клас Київ: час запам'ятати найкращі роки

  Так, ці моменти будуть у пам'яті надовго, адже це період самостійності та перших усвідомлених кроків у житті ваших синів та доньок. А закінчення молодшої школи – етап:
  • серйозний;
  • важливий;
  • відповідальний.
  Пройдено багато, але скільки ще доведеться подужати, дізнатися, полюбити. Замовити фотоальбом на випускний 4 класи можна у нашій компанії. Готові надати дійсно якісну послугу, яку гідний клієнт. Працюємо компетентно та до кожного замовлення підходимо з любов'ю, душею та досвідом.

  Випускні альбоми 4 класу: професіоналізм від спеціалістів SuperAlbum

  Якщо ви вже підшукуєте компанію, яка змогла б виконати ваше замовлення на гідному рівні, то вважайте, що ви її вже знайшли. Студія випускних альбомів працює для вас та збереження ваших приємних спогадів на довгі роки. А давайте згадаємо про те, як минули ваші шкільні роки?

  То був цікавий час? Чи хочете ви повернутися назад? Впевнені, що більшість скаже – так! Зачіски на випускний альбом 4 класу, підготовка образу та посмішки - як багато потрібно продумати мамам, татам, дітям.

  Але коли вся суєта закінчується, то до рук береться книжка, де головними героями є рідні та близькі ці роки люди. Це і перші друзі, і перші закоханості, і розчарування. Багатогранне життя міститься в одному випускному альбомі для 4 класу. Як це багато важить, правда?

  Випускні альбоми для 4 класу: дрібниці мають велике значення

  Отже, у низці підготовки до важливого та відповідального заходу з прощання з молодшою ​​школою потрібно багато продумати. І кожен з батьків знає, як це серйозно відбивається на сімейному бюджеті. Але ми готові вас приємно здивувати: ціна альбому на випускний 4 класи від нашої компанії – це милий подарунок вам та привітання з важливою подією. Ми працюємо професійно, але постійно моніторимо цінову політику конкурентів, пропонуючи вам найкраще. Якщо ви бажаєте отримати випускний альбом 1 класу (або іншого) за адекватною вартістю, то ми тут.

  Фотоальбом 4 клас: пам'ять на віки

  Минають роки, ваша дитина закінчує школу і вступає до вищого навчального закладу.

  Здається, що такі далекі були ті часи, коли все починалося. Але ось ви відкриваєте фотоальбоми 4 класу і розумієте, що час зупинився. Подумки перелітаєте в ті роки, коли доводилося разом з дитиною робити математику та російську мову, малювати проекти та допомагати з вивченням історії. Мило, приємно, але водночас дуже важко в сучасному темпі життя. Нехай тільки найприємніші спогади збережуться у фотокартках, оформлених так, як не було у вашому дитинстві! Технології змінюються, майстерність фахівців покращується, з'являються нові рішення для вашої родини. І вартість фотоальбомів на випускній початковій школі Київ дозволить не обмежувати себе і в інших важливих речах.

  Замовте виріб у наших майстрів зараз, щоб потім не метушитися в поспіху вирішення інших завдань. Ми любимо свою справу. А ви скоро дізнаєтесь про те, що ми вміємо творити справжні шедеври!
  © 2021 Все права защищены.
  SuperAlbum Inc.
  Наші послуги

  Зв'язатися з нами

  Наші контакти
  +38 093 459 68 86
  superalbum.kiev@gmail.com
  Як нас знайти
  Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
  Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
  Час роботи:
  Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
  Субота: 11:00 до 16:00
  Вихідні: неділя.