Меню

Випускні альбоми для 9-11 класів

Розмір: 20x30 см.
Кількість портретів: 2.
Кількість виїздів: 2.
Кількість сторінок від: 16.
Якість друку: Поліграфія.
Обкладинка: Глянцева.
Фотостудія: не входить.

Ціна: 1460 грн
Розмір: 20x30 см.
Кількість портретів: 2.
Кількість виїздів: 2.
Кількість сторінок від: 18.
Якість друку: Поліграфія/UniBook.
Обкладинка: Глянцева/Soft Touch.
Фотостудія: включено у вартість альбому. Від 4 годин.

Ціна: 1690 грн
Розмір: 20x30 см.
Кількість портретів: 2.
Кількість виїздів: 1.
Кількість сторінок: 20.
Якість друку: Поліграфія/UniBook.
Обкладинка: Глянцева/Soft Touch.
Фотостудія: включено у вартість альбому. Від 5 годин.

Ціна: 1690 грн
Розмір: 20x30 см.
Кількість портретів: 3.
Кількість виїздів: 2.
Кількість сторінок: 22.
Якість друку: UniBook.
Обкладинка: Soft Touch.
Фотостудія: включено у вартість альбому. Від 5 годин.


Ціна: 2410 грн
Розмір: 20x30 см.
Кількість портретів: 7.
Кількість виїздів: 3.
Кількість сторінок від: 28.
Якість друку: Photobook.
Обкладинка: Soft Touch.
Фотостудія: включено у вартість альбому. Від 8 годин.


Ціна: 3740 грн
Розмір: 20x30 см.
Кількість портретів: 3.
Кількість виїздів: 3.
Кількість сторінок від: 30.
Якість друку: Photobook на пластику.
Обкладинка: Шкіряна з фотографією під акриловим склом.
Фотостудія: включено у вартість альбому. Від 8 годин.

Ціна: 5460 грн
Ваші спогади – наша підтримка!
З кожного замовлення випускних альбомів для шкіл та дитячих садочків, ми відраховуємо 10% від нашого прибутку на підтримку збройних сил України. Але це не все! Тепер ви можете додати до будь-якого альбому додатковий розворот з фотографіями за 250 грн, що включає всі витрати – матеріали та роботу. Ці повні 250 грн, з кожного альбому, будуть перераховані на допомогу ЗСУ, додатково до тих 10%.

Замовляючи додаткові сторінки в альбом, ви не тільки отримуєте більше спогадів, але й робите свій внесок у майбутнє нашої країни. Такими, хоча й маленькими кроками, ми наближаємо нашу перемогу!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Що може бути кращим, ніж зберегти приємні спогади на фотопапері? І якщо справа стосується прекрасного шкільного періоду, то варто особливо відповідально задуматися про це.

Роки пройдуть, молодість пролетить, настане доросле усвідомлене життя, сповнене своїх турбот, проблем, завдань... Але в будинку в потаємному місці завжди буде те, що зігріє душу. Випускні альбоми 11 класу Київ варті вашої уваги.
Вони створені з душею та любов'ю кожного майстра до своєї справи. І фотограф, і дизайнер бажають, щоб фотокнига була максимально досконалою та індивідуальною!

Випускний альбом 9 класу: продумуємо моменти на майбутнє

Вже зараз варто замислитися над тим, що подарувати випускникам, педагогам та батькам на Останній дзвінок.
Ідеї ​​випускного альбому 9 класу численні. Фотографування може відбуватися абсолютно в будь-якому форматі. Наші фахівці готові реалізувати ваші найбезбашенніші фантазії. І ця енергетика пронесеться крізь роки! Ціна фото на випускний альбом 9 класу варіюється від багатьох критеріїв та параметрів. Але готові вас приємно здивувати, ви не будете шоковані.

Зачіска на випускний альбом 9-го класу для дівчат підбирається з любов'ю, а костюм для хлопчиків є невід'ємним атрибутом вступу на нову життєву дорогу. Продумати важливо багато чого. І ми готові підказати вам багато моментів для того, щоб альбом на випускний 9 класу був найкращим. Це наша робота та професійна діяльність. Ви не повинні знати нюанси. Але те, що ви можете принести з собою на фотозйомку - це чудовий настрій!

Обкладинка випускного альбому 9 класу вибирається максимально відповідально. Адже, як кажуть, книгу зустрічають саме за нею! А хіба це не найкращі спогади, втілені у фотокартки? Звісно!

Замовити цитати на випускний альбом 9 класу можна разом із книгою. Ми не створюємо частинами та елементами. Ми дивимося в глибину і намагаємося надати вам ідеальне творіння з душевними, щирими і позитивними нотками, які занурюють у моменти шкільних років. І в нас це, між іншим, чудово виходить!
Замовити фотоальбоми на випускний 9 класу ви завжди можете у нашій студії SuperAlbum. Вважайте, що ми познайомились. Дуже приємно!

Випускний альбом 11 класу у Києві: точка відліку у доросле життя

Так, незабаром у кожного випускника Доля кардинально зміниться. Мрії збуваються! Але не забудемо зберегти спогади про початок шляху...
Забронювати випускний альбом 11 класу можна вже зараз. Запевняємо вас, що потім у метушні буднів ви не пошкодуєте про це рішення! Ідеї ​​для випускного альбому 11 класу у студії SuperAlbum є у величезній кількості! Ми сповнені креативу і йдемо в ногу з часом! Вам сподобається наш підхід до справи та підсумковий результат! Гарантуємо на всі 100%!

Так, вартість випускного альбому 11 класу вас зачарує. Ми знаємо, наскільки затратно сьогодні все. У тому числі, і випускні заходи та підготовка до них. Вважайте, що це наш презент для вас!

Цитати для випускного альбому 11-го класу ми знаємо на зубок. Вам сподобається гумор та незвичайний підхід. Фрази для випускного альбому 11 класу народжуються в наших головах наче ракети! Ми фонтануємо позитивом та хочемо їм поділитися з вами. Звичайно, ми не забули про зворушливі моменти та неповторність моменту. Вам сподобається.
Альбом на випускний 11 класу має бути у кожного. Це:
  • пам'ять,
  • спогади,
  • юність.
Вам захочеться відкрити фотокнигу через багато років і поринути у ностальгічні думки. Запевняємо!
Випускний альбом для 11 класу замовте у нашій студії. До нас звертаються знову і знову та отримують роботу із захопленням!

© 2021 Все права защищены.
SuperAlbum Inc.
Наші послуги

Зв'язатися з нами

Наші контакти
+38 093 459 68 86
superalbum.kiev@gmail.com
Як нас знайти
Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
Час роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 11:00 до 16:00
Вихідні: неділя.