Меню
НА прикладі дитячого альбому
Комплектації альбомів
Що це таке і для чого вони створені?
Аксіома
Основну вартість випускного альбому формує не фотограф і не техніка яку він використовує а саме матеріали з яких він буде виготовлений.
В першу чергу це папір.
Для збільшення доходу фотостудії за часту замовчують з якого паперу буде зроблений ваш альбом, тому що, хороші матеріали дорого коштують, що в свою чергу дуже підвищує ціну самого альбому і зменшує прибуток. Ми пішли іншим шляхом і дали можливість кожному вибрати індивідуально на якому папері буде надруковано ваш фотоальбом.
Поліграфічний друк
Поліграфічний друк передає колір з точністю до 90-95%, тобто можуть бути похибки в відтінках, є невелика зернистість, яку можна помітити тільки при близькій відстані, приклад на зображенні.
Йде в комплектації «Basic» і «Standard».
Детальніше
Фотодрук "Lustre"
Фотодрук "Lustre" ідеально передає колір і у ньому відсутня зернистість. Так само він вологостійкий, не варто боятися на нього щось пролити, адже завжди можна витерти сухою серветкою. На додаток до всього, він витривалий , його важко пошкодити, що дуже добре позначиться на експлуатації альбому в подальшому.
Йде в комплектації «Standard +».
Детальніше
Фотодрук "Silk"
Фотодрук «Silk», шовк в народі, він має ті ж якості що і «Lustre», але в додаток у нього фактура як у полотна, що можна відчути на дотик. Так само переваги шовку - більш щільні сторінки, і на сонці він дуже «дорого блищить». Та не залишає відбитків. Шовк вважається високоякісним друком у всьому світі. Всі професійні весільні фотографи друкують свої фотокниги саме на «Silk».
Йде в комплектації «Premium».
Детальніше
Друге, це обкладинка.
Перелік можливих обкладинок дуже великий, але ми вибрали три найпопулярніші.
Глянцева обкладинка
Сама часто використовувана обкладинка у всіх альбомах у більшості фотостудій, сама назва говорить сама за себе, глянцева.
Soft touch обкладинка
Тут вже інша ситуація, сама обкладинка матова і ніяк не виблискує, але на дотик вона як оксамит, дуже приємна.

На жаль на фотографії важко порівняти різницю між глянцевою і soft touch обкладинкою.
Шкіряна обкладинка з портретом під акриловим склом
Це преміальний варіант обкладинки з використанням італійського шкірозамінника вищої якості з рядком по контуру, по центру вікно з портретом дитини під акриловим склом, яке, до речі, не б'ється як звичайне скло, тому воно безбечне.
Ну і третє, це розмір.
Тут все просто, у нас є три розміри 19х19 сантиметрів, стандарт 23х23 і великий 30х30 який в розкритті блоку перевищує пів метра :)
Підбиваючи підсумки
Завдяки такому підходу ми отримуємо позитивні емоції у наших клієнтів, так як, кожен з них отримав саме той альбом який хотів, не підлаштовуючись під інших.
© 2021 Все права защищены.
SuperAlbum Inc.
Наші послуги

Зв'язатися з нами

Наші контакти
+38 093 459 68 86
superalbum.kiev@gmail.com
Як нас знайти
Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
Час роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 11:00 до 16:00
Вихідні: неділя.