Меню
Поліграфічний друк
Поліграфічний друк йде на папері з товстими сторінками товщиною близько 0.8 мм і розкриття блоку на 180 °. Сторінки ми друкуємо на крейдованому папері з граматурою 200 г / м², використовуючи при цьому цифрові поліграфічні машини XEROX. До невеликих недоліків цього друку можна віднести неідеальну передачу кольору і невелику зернистість, яку видно лише при дуже близькій відстані. Це фотокнига для тих, хто вміє рахувати гроші. Недорогий поліграфічний друк робить книгу прекрасним бюджетним рішенням для випускного альбому.
Йде в комплектації «Basic» і «Standart».

Поліграфічний друк
Поліграфічний друк
Товщина листа 0.8 мм.
Тверді сторінки.
Варто розуміти, що більшість фотостудій використовують поліграфічний друк, так як він більш доступний в порівнянні з іншими типами друку, що в свою чергу дозволяє знизити остаточну ціну для споживача.
Поліграфічний друк
Головні позитивні, так і негативні властивості поліграфічного паперу
Ціна
Безумовно, головною перевагою цього паперу є його ціна, яка нам, як виробнику дає можливість зменшити остаточну вартість.
Невелика зернистість
Сама зернистість видна лише при дуже близькій відстані, близько 5 сантиметрів. У природних умовах вона не буде помітна оку. Але якщо ви є естетом, рекомендуємо звернути увагу на фотодрук «Lustre» і «Silk» які йдуть в комплектаціях «Standart +» і «Premium».
© 2021 Все права защищены.
SuperAlbum Inc.
Наші послуги

Зв'язатися з нами

Наші контакти
+38 093 459 68 86
superalbum.kiev@gmail.com
Як нас знайти
Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
Час роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 11:00 до 16:00
Вихідні: неділя.