Меню
questions
Тут ми зібрали самі часто зачіпає питання наших клієнтів і дали прості і зрозумілі відповіді на них.
Нас часто запитують
Чим відрізняється поліграфічна друк від фотодруку "Lustre" і "Silk"
Поліграфічний друк передає кольору з точністю до 90%, тобто можуть бути похибки в відтінках, є невелика зернистість, яку можна помітити при близькій відстані. Це все некритично, але все ж ми рекомендуємо звернути увагу на фотодрук "Lustre" і "Silk". Друк зображень "Lustre" ідеально передає колір і у неї відсутня зернистість. Так само вона вологостійка, не варто боятися на неї щось пролити, адже завжди можна витерти сухою серветкою. На додаток до всього, вона зносостійка, її важко пошкодити, що дуже добре позначиться на експлуатації альбому в подальшому. Що стосується «Silk», шовк в народі, вона має ті ж якості що і «Lustre», але в добавок її фактура як у полотна, що можна відчути на дотик. Так само переваги шовку- більш щільні сторінки, і на сонці вона дуже «дорого блищить». Чи не залишає відбитків. Шовк вважається високоякісним друком у всьому світі. Всі професійні весільні фотографи друкують свої фотокниги саме на «Silk».

Вибір завжди за Вами, але Ви повинні розуміти, що все фотостудії друкують на поліграфічний друку, так як вона дешевше у виробництві, і вважається не поганий, але і не ідеальною. Якщо Ви належите до тих людей, які відкриють альбом раз на рік, тоді Вам точно підійде поліграфічна друк, але якщо Ви естет і хочете милуватися своїм альбом, показувати його друзям і родичам, тоді однозначно вибирайте фотодрук.

Щоб в живу порівняти всі види друку, приїжджайте до нас в офіс.
Що робити якщо дитина захворіла і не була присутня на зйомках?
Якщо дитина був відсутній на першій зйомці, тоді на другий йому зроблять більше знімків, щоб нівелювати кількість фотографій. Якщо на останній тоді є три варіанти:
Перший підвести дитину на зйомку до фотографа (він завжди у нас в роботі). Другий це виїзд фотографа на вашу локацію але це оплачується окремо. Ну і третій варіант відправити нам фотографію дитини.
Чи можу я замовити собі інший розмір і обкладинку?
Ви сами собі можете скласти свій випускний альбом, виходячи з ваших побажань і бюджету.
Всім відомо, що скільки людей, стільки й думок, тому щоб уникнути непорозумінь всередині класу / групи - ви самі кожен собі можете вибрати якість паперу, розмір альбому і обкладинку, і навіть до замовити картини і багато іншого.
© 2021 Все права защищены.
SuperAlbum Inc.
Наші послуги

Зв'язатися з нами

Наші контакти
+38 093 459 68 86
superalbum.kiev@gmail.com
Як нас знайти
Офіс: Київ, Генерала Алмазова 18/7, 2 поверх 6 кабінет.
Виробництво: Київ, Велика Васильківська 39, 7 поверх 707 кабінет.
Час роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота: 11:00 до 16:00
Вихідні: неділя.